Hausersil nüüd 1000 loodud kodu

21.märtsil 2018 jõudis Hausers Grupp olulise verstapostini - valmis 1000. Hausers´i ehitatud kodu. Värsket ning õnnelikku koduomanikku tervitas Hausersi meeskond sedapuhku üllatusega. 1000. korter osutus Linnamäe tee 38b kortermaja 4-toaliseks korteriks.

Omalt poolt on värske koduomanik andnud ka kommentaari, et on ostuga väga rahul ja pea kaheaastane uue koduotsing lõppes parima valiku tegemisega.

Hausers Grupp ´i juhatuse esimees Madis Mägi on rõõmus ja tänulik tehtu üle, lubades, et selle kogemuse baasil soovime rajada edaspidi uusi kodusid ning juba käesoleval aastal lisanduvad uusarendused nii Tallinnas Nõmmel, kesklinnas kui ka Peetri alevikus.

Aga uued kodud ka Linnamäe teel ei ole saanud otsa, peagi on valmimas 12-korruselised tornmajad, kokku ligi 141 korteriga, millest üle 40% on juba omaniku leidnud. Linnamäe Kodude hoovi rajatakse kõrghaljastusega Tondiloo pargi laiendus koos rekreatsioonialaga, mis on osa Lasnamäe ühest suurimast korrastatud rohevööndist. Rohkem infot Linnamäe Kodude kortermajade kohta projekti kodulehelt www.linnamaekodu.ee

Hausers Grupp OÜ on Eesti kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja ehitusettevõte, mis alustas tegevust 2004 aastal. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Linnamäe Kodude elamuarendus Lasnamäel www.linnamaekodu.ee  , Kasekodu elamuarendus Laagris www.kasekodu.ee , kesklinnas Juhketali 28 on rajamisel 190 toaga maailmakuulus hotellikett Ibis, mille nurgakivi juba aprilli keskpaigas paika saab.